Choď na obsah Choď na menu

Prokletí San Sebastiánu pro Barcelonu pokračuje

Všichni víme, že FC Barcelona je velmi populární tým, Vánoce se blíží, naše webové stránky fotbalové dresy je velmi populární, si to nenechte ujít. Barcelona prodloužila sérii nepříznivých výsledků na stadionu Anoeta v San Sebastiánu. S domácím Realem Sociedad pouze remizovala 1:1. Ten se dostal do vedení brankou Williana Josého, brzy poté vyrovnal devátým gólem sezóny Messi. Nicméně následně domácím upřel rozhodčí regulérní gól.

pokud jste také rád populární klub a fotbalová hvězda, myslím, že jejich fotbalové dres FC Barcelona bude perfektní dárek pro své přátele a rodinu. Barcelona v San Sebastiánu nezačala vůbec dobře a domácí Real Sociedad hostující celek jednoznačně přehrával. Držel míč, vytvářel si šance, zatímco azulgranas působili jako komparzisté či sparingpartneři, kteří domácí nemají příliš agresivně atakovat. V 19. minutě se u branky Barcelony otáčel Vela, ale jeho střela šla mimo tyče. V nadějné situaci se ve 36. minutě ocitl mladý Oyarzábal, ale rána mu vůbec nevyšla.

Barcelona odpověděla brzy. Neymar se po levé straně protáhl nejprve kolem Carlose Martíneze a také Navase, poslal pod sebe míč na Messiho a ten střelou k pravé tyči vyrovnal - 1:1. Myslím, že na sobě náš oblíbený tým dres Lionel Messi nyní Vánoce jsou velmi meansful s naší rodinou.