Choď na obsah Choď na menu

Arsenal minul šanci Nahoru

Arsenal minul šanci jít horní části tabulky jako Everton nově objevený tolik potřebné sebedůvěru přijít zezadu a skóre pozdní vítěz v Goodison Parku. pokud jste také rád fotbal, nenechte si ujít klubový fotbalové dresy.

Club hry jsou více vzrušující, pokud se vám líbí, nenechte si ujít nádherné okamžiky, na sobě dres Arsenal klubu na jejich podporu. Pouze jejich druhé vítězství v 11 utkáních Premier League bylo zajištěno hlavou Ashley Williams v 86.-minutu obránce vybral ten správný čas ujmout svůj první gól pro klub. Dříve, průhyb off Williams z Alexis Sánchez vystřihl dal Everton zezadu, ale oni se bránili zvítězit 2-1.

Představovala působivý obrat z jedné strany, který vypadal rezignoval k bytí druhý nejlepší střelci v počátečních fázích, jen pro hlavičky Seamus Coleman těsně před přestávkou ke zvýšení jejich úrovně spolehlivosti.

To také skončilo neporazitelnost ligový běh Arsenal sahá do druhého víkendu sezony, protože se nepodařilo využít pohodlné otevření 20 minut, ve kterém poté, co sám před brankářem, ale ztratila rovnováhu Mesut Ozil bobtnají přes Arsenal byly dominantní a Everton kompatibilní.