Choď na obsah Choď na menu

Možná, že stará magie je zpět

Jose Mourinho znovu získala obeznámen záblesk v oku a jeho straně vykračovat. pokud máte rádi fotbal, nenechte si ujít nádherné okamžiky, na podporu jejich fotbalové dresy. Manchester United jsou na pochodu ještě jednou, šest rovné liga vyhrává - a sedm celkově - po pondělním vítězství na 2-0 West Ham tlačící je na pokraji první čtyřce.

Nový rok začal, populární týmová soutěž pokračuje, klubové dres Manchester United jsou velmi populární, hráči chtějí fanoušci na jejich podporu. Mourinho substituce vyhrál zápas, rozhodčí Mike Dean snažil se zkazit s směšné červenou kartu a přesto jeden z nejvíce vypovídají okamžiků přišel na závěrečném hvizdu. Zvláštní Jeden pochodoval na hřišti, hodil své paže kolem David De Gea a poděkoval mu na brankáře a po dobu dvou brilantní, zápas-vítězné chytá. Spojené nebyli v celé jejich kráse, De Gea vyskočil ven a přesto mají stále nezastavitelnou hybnost, který jim nesl hrozivě od poloviny tabulky až šestý.

De Gea dělal senzační uložit popírat Manuel LANZINI točí střelil minutu před poločasem a pak Michail Antonio také promarnil velkou šanci v čele. brilantní dvojitá substituce Mourinho platil bohaté dividendy a, v průběhu let, to bylo takové momenty, které z něj udělaly takový úspěšný manažer.