Choď na obsah Choď na menu

Bale zlomí jeho kachna

Je to nádherná hra vidět sezónu, fotbalové dresy jsou velmi populární, Real Madrid klubu fanoušci jsou připraveni na jejich podporu. Gareth Bale v čele další komfortní Ligy mistrů večer pro Real Madrid v vítězství 5-1 nad Legií Varšava.

Pokud si chcete koupit dárek, myslím, že dres Real Madrid bude perfektní dárek, jsem přesvědčen, že vaši přátelé a děti budou podobně. Vzhledem k tomu, tolik jeho úspěchu v Madridu byl založen kolem Ligy mistrů slávě se Velšan byl překvapivě pryč skoro dva roky bez cíle Ligy mistrů. Přesto hraje klíčovou roli v běhu Real do 11. Evropského poháru, dává pokutu ve Milan finále proti Atletico Madrid, kterou nezapočítávají, protože Ludogorets navštívil Bernabeu v prosinci 2014.

Madrid je nedávný běh čtyř po sobě jdoucích tahů se shodoval s absencí Marcelo kvůli zranění Zatímco daleko od nejlepšího obránce Marcelo nemůže být soupeřil jako útočící levého zpětného ve světovém fotbalu. On zaznamenal po svém návratu ze zranění na Betis o víkendu a měl smůlu vidět jeho úder jít dolů jako vlastní bránu z jednoho ze svých stálých žene vpřed. Real Madrid tentokrát vyhrál nádhernou hru, koupit dres Gareth Bale aby oslavili, i nadále podporovat.