Choď na obsah Choď na menu

Chelsea 4-0 Manchester United

Jose Mourinho vydržel návrat noční můra Stamford Bridge jako Chelsea porazila Manchester United 4-0. Fotbal fanatismus, klub hra je velmi intenzivní, pokud se vám líbí fotbal, nenechte si ujít svou fotbalové dresy na jejich podporu. Trvalo pouhých 30 sekund Chelsea zkazit Mourinho comeback jako Pedro vrhli na obranné mix-up, který vstřelí nejrychlejší Premier League gól v sezoně tak daleko.

Každý fotbalový zápas potřebuje podporu fanoušků, jsou si připravíte dres Chelsea pro jejich podporu? Gary Cahill bouchl svůj druhý gól v sezoně na 21 minut předtím, než Eden Hazard prohloubil Mourinho bídu s jemným 62. minuty stávky. N'golo Kante pak dokončil porážku s Chelsea čtvrtého dne 70. minutě hosté kapitulovali. Vítězství, který se pohyboval Chelsea do první čtyřce a odešel United v sedmém trefně označil 20. výročí bývalého Chelsea místopředseda Matthew Hardinga smrti.

Deset měsíců po jeho vyhození, Chelsea je nejvíce dekorovaný manažer obdržel vlídné přijetí pre-zápas, ale to se rychle odpaří jako hostitelé šli vpředu před hráčem týmu United dokonce dotkl míče. Chelsea brzy podtrhli svou převahu, i když Cahill uniká Chris Smalling spárů setkat se vychýlí roh před klinicky volleying domů. Chcete-li koupit dárek, myslím, že můžete zvážit fotbalového komplet Chelsea.