Choď na obsah Choď na menu

Arsenal otočil zápas s Ludogorcem

Následujících 30 dní by mohlo ukázat, jaké jsou skutečné letošní šance Arsenalu na zisk titulu, na který už čekají poněkud dlouho. Arsenal fanoušci, jste připravit fotbalové dresy pro jejich podporu? Zatím mají Gunners stejně bodů jako vedoucí Citizens, druzí jsou jen vinou horšího skóre. Ptáte se, proč by právě listopad mohl rozhodovat? Pod Arsénem Wengerem je tento měsíc historicky pro Kanonýry zdaleka nejhorší.

Všichni věříme, že Arsenal bude mít lepší výkon, fanoušci byli na sobě dres Arsenal na jejich podporu. Fotbalisté Arsenalu porazili v Lize mistrů Ludogorec Razgrad 3:2, přestože prohrávali už o dvě branky. Londýnský celek si díky výhře v předstihu zajistil místo v osmifinále, stejně jako Paris St. Germain, Atlético Madrid a Bayern Mnichov. Možnost postoupit naopak promarnily Neapol s Barcelonou.

V brance Arsenalu dostal před Petrem Čechem přednost David Ospina a během úvodních 15 minut dvakrát inkasoval, když ho překonali Cafú a Keserü. Hosté však ještě v prvním poločase vyrovnali zásluhou Xhaky s Giroudem a dvě minuty před koncem rozhodl o výhře Özil.

Arsenal do osmifinále pomohla také výhra Paris St. Germain, které uspělo 2:1 v Basileji, za kterou odehráli celý zápas český brankář Tomáš Vaclík a stoper Marek Suchý. Francouzského favorita poslal do vedení ve 43. minutě Matuidi, ale v 76. minutě vyrovnal Zuffi. O vítězství hostů poté při přesilovce po vyloučení Diého rozhodl v 90. minutě tvrdou střelou z voleje Meuiner. Pokud si chcete koupit tričko, m